Zlínský kraj Accommodations

Hotels and rentals in Zlínský kraj cities

Accommodations in Zlínský kraj

Home/Apartment
5br Home/Apartment
 • Wifi
 • Parking
The SpaceMy house is nice place with atmosphere for families or groups. Guest AccessIn the house there is nice stylish pub with fireplace and stainless steel kitchen. The NeighborhoodI recommend visit close places by car such as spa in Luhačovice - 30min, Buchlovice castle - 40min, aqapark in Uherský Brod - 20min, UNESCO gardens and castle in Kroměříž - 60min. Getting AroundParking for 5 cars in front of house. Other Things to NoteClose to house is pub where you can taste local
house
Excellent
1 review
2br house
 • Pets Allowed
Willkommen auf der Meadow Ranch! Die Meadow Ranch befindet sich in mitten der Hügellandschaft von Vizovice im Naturpark Źelechovice. Das Anwesen liegt ca. 5 km östlich von der Stadt Zlin und 3 km vom Ortskern von Zelechovice nad Drevnici und umfasst etwa 14 ha Wiesen und Wälder. Wir bieten Ihnen verschiedene Unterkünfte im Westernstil und eine individuell auf Ihre Bedürfnisse zugeschnittene Zusammenstellung unserer Dienstleistungen und Freizeitaktivitäten. Planen Sie ein Firmenevent, Betriebsausflug, Geburtstag oder einfach ein Treffen mit Freunden … nutzen Sie zum Beispiel unseren stilvollen Saloon. Wir freuen uns auf Ihren Besuch!
Bedroom
Bedroom
 • Parking
The SpacePohodlný pokoj s dvoulůžkem, které je možné rozdělit na 2 samostatné postele. Pokoj je skromně zařízený, ale čistý. Okna poskytují krásný výhled na okolí. Guest AccessObytný prostor v 1. patře: - samostatná uzamykatelná místnost, - společné prostory: kuchyň, obývací pokoj, předsíň, WC Přízemí: - chodba - koupelna se sprchou Předzahrádka - terasa (ve výstavbě) - neoplocený pozemek Dvorek - neudržovaný dvůr a zahrada - POZOR nevhodné pro relaxaci (!) Interaction with GuestsTěšíme se na vás při předávání klíčů, uvídíme se i při vašem odjezdu. Také vás zveme na přátelské posezení s dobrou lahví českého vína, kde nám můžete říct něco o svých plánech v této lokalitě, a my vám dáme zaručené tipy na to, jak co nejlépe využít čas u nás strávený. Kdykoliv budete potřebovat, jsme na telefonu nebo e-mailu. The NeighborhoodUbytování se nachází v krásném prostředí Bílých Karpat. Je zde místní muzeum mapující historii nejen obce, ale celého regionu. Můžete vidět historické nástroje, stroje a životní styl. Vřele doporučuji! Srdcem celé obce je krásný novogotický kostel zasvěcený Cyrilu a Metoději, ve kterém je veden aktivní církevní život skrze každodenní mše, křty, svatby a pohřby. 21 km od města Uherského Brodu, 32 km od lázní Luhačovic, 48 km od města Zlín, 4 km od hranic se Slovenskou republikou - doporučuji navštívit Trenčín (37 km) a lázně Piešťany (48 km). V okolí je mnoho možností pro pěší i cyklistické výlety: rozhledna Lopeník, místní pramen minerální vody (Kyselka), Mikulčin vrch, Velká Javořina a mnoho dalších krásných míst a destinací. V Uherském Brodě je aquapark. Přímo v Březové jsou dvě hospody, jedna z nich má možnost stravování (není součástí ceny ubytování). Getting AroundBřezová je dostupná autem, autobusem, na dvou kolech nebo pěšky. U domu je parkovací místo až pro dvě auta. Other Things to NoteNEJSME HOTEL! Přízemí domu a okolní terén jsou z velké části v rekonstrukci. Přízemí a exteriéry jsou nedokončené, schody bez podlahy. Prosím, buďte opatrní v oblastech, které vám nejsou primárně určeny. Buďte tolerantní tam, kde detaily nejsou tak úžasné. První patro nabízí na oplátku pohodlné, prostorné a čisté ubytování v úžasné lokalitě za naprosto atraktivní cenu. Jste srdečně zváni a těšíme se na setkání s Vámi!
Bedroom
Bedroom
 • Parking
The SpaceProstorný pokoj s dvoulůžkem a jedním lůžkem pro dítě. Pokoj je skromně zařízený, ale čistý. Okna poskytují krásný výhled na místní okolí, kostel a přírodu. Guest AccessObytný prostor v 1. patře: - samostatná uzamykatelná místnost, - společné prostory: kuchyň, obývací pokoj, předsíň, WC Přízemí: - chodba - koupelna se sprchou Předzahrádka - terasa (ve výstavbě) - neoplocený pozemek Dvorek - neudržovaný dvůr a zahrada - POZOR nevhodné pro relaxaci (!) Interaction with GuestsTěšíme se na vás při předávání klíčů, uvídíme se i při vašem odjezdu. Také vás zveme na přátelské posezení s dobrou lahví českého vína, kde nám můžete říct něco o svých plánech v této lokalitě, a my vám dáme zaručené tipy na to, jak co nejlépe využít čas u nás strávený. Kdykoliv budete potřebovat, jsme na telefonu nebo e-mailu. The NeighborhoodUbytování se nachází v krásném prostředí Bílých Karpat. Je zde místní muzeum mapující historii nejen obce, ale celého regionu. Můžete vidět historické nástroje, stroje a životní styl. Vřele doporučuji! Srdcem celé obce je krásný novogotický kostel zasvěcený Cyrilu a Metoději, ve kterém je veden aktivní církevní život skrze každodenní mše, křty, svatby a pohřby. 21 km od města Uherského Brodu, 32 km od lázní Luhačovic, 48 km od města Zlín, 4 km od hranic se Slovenskou republikou - doporučuji navštívit Trenčín (37 km) a lázně Piešťany (48 km). V okolí je mnoho možností pro pěší i cyklistické výlety: rozhledna Lopeník, místní pramen minerální vody (Kyselka), Mikulčin vrch, Velká Javořina a mnoho dalších krásných míst a destinací. V Uherském Brodě je aquapark. Přímo v Březové jsou dvě hospody, jedna z nich má možnost stravování (není součástí ceny ubytování). Getting AroundBřezová je dostupná autem, autobusem, na dvou kolech nebo pěšky. U domu je parkovací místo až pro dvě auta. Other Things to NoteNEJSME HOTEL! Přízemí domu a okolní terén jsou z velké části v rekonstrukci. Přízemí a exteriéry jsou nedokončené, schody bez podlahy. Prosím, buďte opatrní v oblastech, které vám nejsou primárně určeny. Buďte tolerantní tam, kde detaily nejsou tak úžasné. První patro nabízí na oplátku pohodlné, prostorné a čisté ubytování v úžasné lokalitě za naprosto atraktivní cenu. Jste srdečně zváni a těšíme se na setkání s Vámi!
Home/Apartment
2br Home/Apartment
 • Wifi
 • Parking
Chata v údolí Dolní Bečvy pod úpatí hory Radhošť. Vzdálenost do centra Rožnova pod Radhoštěm 3,5km. V okolí ubytování je Golfové hřiště, Koupaliště, Restaurace, Koliba, Pizzeria, Cyklostezka, Lanové centrum, Fotbalové hřiště, Dětské hřiště a další.
chalet
9br chalet
  Wallachian Chalet in Velke Karlovice in the Czech Republic is located on the Czech-Slovakian border. Our lovely chalet in wallachian style is delicately placed into the beautifully surrounding nature. Your first impression is enhanced by a beautiful view over the peak of Javorníky Mountains with all-day sun. Our Wallachian Chalet is the perfect place for your holiday. Our lovely, large Wallachian Chalet is the perfect place for family holidays, group holidays, gatherings, parties, celebrations, sport orientated holidays or possibly small weddings. Please note we may be very busy at peak times, especially in Summer and Winter times therefore we do advise you to make a booking as early as possible.
  Home/Apartment
  Excellent
  8 reviews
  2br Home/Apartment
   We offer a comfortable stay in a spacious 90 m2 mansard flat. The apartment is perfect for families with kids or a group of friends, but you'll also feel like home alone or in a couple. The price is 65€ for two guests; the third up to max. fifth guest pays an additional fee of 10€ per person per night. Bed linen, towels, WIFI and parking are included in the price. A warm treatment of our guests is very important to us - occasionally they can enjoy the landlady's homemade bakery products. The apartment is fully equipped with dishware and all electrical devices including water boiler, coffee and Nespresso machine, microwave and toaster. The bathroom has a shower cabin and a bathtub; a washing-machine and a hair dryer are also provided. The spacious living room with balcony offers cozy evenings by the fireplace. Satellite TV, DVD collection, library, games and toys help to sweeten possible rainy days. The apartment is equipped with a minibar. Should you wish to, we can buy additional food for you prior to your arrival. We can ensure lunch and dinner delivery based on an order, or you can eat at one of the restaurants recommended by us.
   Bedroom
   Bedroom
   • Parking
   Guest AccessObytný prostor v 1. patře: - samostatná uzamykatelná místnost, - společné prostory: kuchyň, obývací pokoj, předsíň, WC Přízemí: - chodba - koupelna se sprchou Předzahrádka - terasa (ve výstavbě) - neoplocený pozemek Dvorek - neudržovaný dvůr a zahrada - POZOR nevhodné pro relaxaci (!) Interaction with GuestsTěšíme se na vás při předávání klíčů, uvídíme se i při vašem odjezdu. Také vás zveme na přátelské posezení s dobrou lahví českého vína, kde nám můžete říct něco o svých plánech v této lokalitě, a my vám dáme zaručené tipy na to, jak co nejlépe využít čas u nás strávený. Kdykoliv budete potřebovat, jsme na telefonu nebo e-mailu. The NeighborhoodUbytování se nachází v krásném prostředí Bílých Karpat. Je zde místní muzeum mapující historii nejen obce, ale celého regionu. Můžete vidět historické nástroje, stroje a životní styl. Vřele doporučuji! Srdcem celé obce je krásný novogotický kostel zasvěcený Cyrilu a Metoději, ve kterém je veden aktivní církevní život skrze každodenní mše, křty, svatby a pohřby. 21 km od města Uherského Brodu, 32 km od lázní Luhačovic, 48 km od města Zlín, 4 km od hranic se Slovenskou republikou - doporučuji navštívit Trenčín (37 km) a lázně Piešťany (48 km). V okolí je mnoho možností pro pěší i cyklistické výlety: rozhledna Lopeník, místní pramen minerální vody (Kyselka), Mikulčin vrch, Velká Javořina a mnoho dalších krásných míst a destinací. V Uherském Brodě je aquapark. Přímo v Březové jsou dvě hospody, jedna z nich má možnost stravování (není součástí ceny ubytování). Getting AroundBřezová je dostupná autem, autobusem, na dvou kolech nebo pěšky. U domu je parkovací místo až pro dvě auta. Other Things to NoteNEJSME HOTEL! Přízemí domu a okolní terén jsou z velké části v rekonstrukci. Přízemí a exteriéry jsou nedokončené, schody bez podlahy. Prosím, buďte opatrní v oblastech, které vám nejsou primárně určeny. Buďte tolerantní tam, kde detaily nejsou tak úžasné. První patro nabízí na oplátku pohodlné, prostorné a čisté ubytování v úžasné lokalitě za naprosto atraktivní cenu. Jste srdečně zváni a těšíme se na setkání s Vámi!
   Home/Apartment
   3br Home/Apartment
   • Wifi
   • Parking
   The SpaceUbytování se nachází v samotném centru obce Strání č.p. 17. Blízko od ubytování se nachází: kostel 20 m, hospoda 15 m, pizzerie 10 m, bankomat 20 m, obecní úřad 20 m, pošta 50 m, restaurace 100 m, obchod 150 m, tenisové kurty 1 km, koupaliště 3 km. Interaction with GuestsJsme k dispozici hostům. Getting AroundAutobusová zastávka 200 m.