Gdynia Accommodations

Accommodations in Gdynia

Hotel
Hotel
This property was deactivated by the owner. We have found several other available options for your stay.
Hotel
2-star Hotel
This property was deactivated by the owner. We have found several other available options for your stay.
Other
1br Other
  • Wifi
  • Breakfast
  • Parking
Moja oferta jest w pobliżu: centrum, plaża, komunikacja publiczna, nocne życie, . Moje miejsce jest dobre dla: pary, przygody solo oraz podróżujący w interesach.
Other
1br Other
  • Wifi
  • Parking
Dwupokojowe mieszkanie z balkonem w Gdyni. Mieszkanie w nowym budownictwie na skraju Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, blisko obwodnicy miejskiej. 2,3 km do centrum miasta. 2,0 km do centrum handlowego (riwiera). 3,5 km do morza. 18,5 km do lotniska. W pobliżu, przystanek autobusowy, parking, sklepy spożywcze, piekarnie i apteka. Pokochasz moją ofertę z uwagi na: bliskość Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, cisze i spokój.. Moje miejsce jest dobre dla: pary.
Other
1br Other
  • Parking
The SpaceMieszkanie zlokalizowane jest na ostatnim piętrze osiedla wybudowanego w 2009 roku. Do mieszkania przynależy 11-metrowy taras z widokiem na dolinę i las. W sypialni znajduje się 2-osobowe łóżko i szafa. Łazienka - duża kabina prysznicowa, pralka i inne niezbędne, łazienkowe elementy wyposażenia. Aneks kuchenny wyposażony jest w naczynia, mały stół jadalny, a w salonie znajduje się rozkładana kanapa, na której zmieścić się mogą bez problemu 2 osoby. Guest AccessOprócz mieszkania istnieje możliwość korzystania z miejsca w hali garażowej. The NeighborhoodMieszkanie położone jest bezpośrednio przy Trójmiejskim Parku Krajobrazowym. W odległości ok. 500 m znajduje się duży dyskont spożywczy oraz czynny codziennie od 6 do 23 sklep. Nieco dalej - w odległości 700 m od mieszkania przystanek autobusowy, z którego z dużą częstotliwością odjeżdżają autobusy i trolejbusy do Centrum Gdyni oraz trolejbusy do Sopotu. 30-minutowy spacer przez las daje szansę na dotarcie do mola w Orłowie oraz Sopotu - Kamiennego Potoku. To także opcja szybkiego dotarcia do przystanku SKM.